Воробей: Психологічно, після «Сельти» «Шахтар» не зламається

Екс-форвард «Шахтаря» і «Металіста» Андрій Воробей спеціально футбол 1 поділився думкою щодо майбутнього матчу «гірників» проти «Ворскли».

— Думаю, в плані психології у команди все буде нормально. Думаю, на результат матчу з «Сельтою» вплинуло суддівство. Хоча, все ми помиляємося, і суддя міг помилитися. Я більше схиляюся до того, що пенальті там не було — Гвідетті почав падати заздалегідь. З іншого боку, останні 30 хвилин основного часу показали, що «Шахтар» просто зупинився. Це питання до фізичної підготовки. У підсвідомості почали грати на утримання рахунку, а це неправильно. І Фонсека припустився помилки з замінами. Тайсона, на мій погляд, не треба було міняти. Та й Коваленко виконував великий обсяг роботи попереду. Після його відходу з поля ми так нічого і не створили.

— Матч з «Ворсклою» пройде в Харкові. Наскільки серйозним подразником сьогодні є полтавський клуб?

— У підсвідомості нічого не зміниться. Акцент був зроблений на єврокубки. І я був упевнений, що «Шахтар» пройде як мінімум дві-три стадії Ліги Європи, що «Сельта» буде обіграна. У Прем’єр-лізі у «гірників» великий відрив від «Динамо». Ми знаємо, що в нинішньому чемпіонаті України проблемними можуть бути пару-трійку ігор. Навіть в такому стані «Шахтар» впорається з будь-яким іншим суперником, — заявив Горобець.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>