Яку роль Яремчук буде грати в збірній

Важко уявити, що Яремчук буде грати в збірній на лівому фланзі півзахисту, як в «Гент». Тренерський штаб Андрія Шевченка дивував несподіваними рішеннями в минулому відбірковому циклі, але Яремчук на позиції лівого вінгера з Ярмоленко, Коноплянкою або Марлосом в ролі помилкової дев’ятки — це занадто неочевидне рішення навіть для експериментальних товариських матчів. Тому, швидше за все, Роман вийде в нападі.

У відбірковому циклі відразу п’ять футболістів виходили на позиції центрального нападника збірної України: Кравець, Селезньов, Бесєдін, Коваленко і Ярмоленко. Це абсолютно різні гравці, при цьому двоє взагалі не є центрфорвардами. Через ротації на цій позиції складно говорити про якісь особливі вимоги до нападаючого в збірній.

Іронія в тому, що сьогоднішній Яремчук — це теж не той футболіст, який здатний грати в ролі класичного центрфорварда, і перше коло чемпіонату Бельгії тому підтвердження. Це хороший, але своєрідний гравець, який найкраще проявляє себе в ролі відтягнутого нападника. Теоретично він може грати неправдиву дев’ятку, йому відмінно підійде схема з двома нападниками, але не роль єдиного чистого форварда в моделі 4-3-3 або 4-2-3-1.

З іншого боку, збірна отримує не звичайного наконечника атак, а більш різнопланового гравця. Яремчук дасть необхідний обсяг роботи в пресингу, він сильніше інших нападаючих збірної в підіграванні і досить мобільний для того, щоб створювати зони партнерам. З огляду на стиль збірної, можливо, гравець такого плану буде навіть корисніше для команди в порівнянні з класичним центрфорвардом.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>